به پورتال اداره کل دامپزشکی استان گلستان خوش آمدید
 


چاپ
ارسال به دوست

بازدید معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور از مراکز دامپزشکی در گلستان

معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور گفت: برای احداث و راه اندازی بیمارستان‌های دامپزشکی با همکاری نظام دامپزشکی در صدد صدور دستورالعمل‌هایی هستیم که مسیر راه اندازی این مراکز تسهیل شود.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گلستان دکتر رضاییان زاده معاون تشخیص درمان سازمان دامپزشکی کشور در سفر به گلستان ضمن بازدید از مراکز بخش خصوصی و دامپزشکی استان گفت: سازمان دامپزشکی کشور از جمله دستگاه‌هایی است که بخش اعظم فعالیت‌های قابل واگذاری خود مانند دارو و درمان را به بخش خصوصی واگذار کرده است.

وی گفت: برای احداث و راه اندازی بیمارستان‌های دامپزشکی با همکاری نظام دامپزشکی در صدد صدور دستورالعمل‌هایی هستیم که مسیر راه اندازی این مراکز تسهیل شود.

رضاییان زاده افزود: با افزایش خدمات دامپزشکی در قالب بیمارستان علاوه بر ارائه خدمات آسان به مردم اشتغالزایی مناسبی را نیز در این بخش خواهیم داشت.

وی در بازدید از پروژه در حال تکمیل مرکز تشخیص بیماری‌های اسب کشور در آق قلا گفت: وجود این مرکز در گلستان با دارا بودن پتانسیل بالا در امر پرورش اسب و با دارا بودن سه پیست اسب دوانی ، در جهت تسهیل ارائه خدمات به مردم منطقه و کشور بسیار کمک کننده خواهد بود.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٦٦٦٥/
  • ٠٩:٠٨ - 1397/12/04/
  • تعداد بازدید: 318

خروج