به پورتال اداره کل دامپزشکی استان گلستان خوش آمدید
 


چاپ
ارسال به دوست

بیمارستان دامپزشکی ورکان در گرگان افتتاح شد

مدیر کل دامپزشکی استان:همزمان با دهه مبارک فجر بیمارستان دامپزشکی ورکان با سرمایه گذاری 15 میلیارد ریال در شهرستان گرگان افتتاح شد .

دکتر غلامرضا محرابی مدیر کل دامپزشکی گلستان در آئین افتتاح این بیمارستان گفت : این مرکز یکی از مجهزترین بیمارستان­های تشخیصی و درمانی دامپزشکی استان می­باشد که وابستگی دامداران و دوستداران حیوانات را به سایر استان­ها کاهش خواهد داد . محرابی ضمن اعلام حمایت دامپزشکی استان از این مراکز خدماتی بخش خصوصی اذعان داشت: بخش اعظم تصدی­گری دامپزشکی در بحث خدمات درمانی و واکسیناسیون طی سالهای اخیر به بخش خصوصی واگذار شده است .

مدیرکل دامپزشکی اضافه کرد : پیشرفت علمی ، مادی و معنوی بخش خصوصی یکی از اهداف اداره کل دامپزشکی استان گلستان است .

دکتر محمد حسین مسلمی معاون سلامت دامپزشکی نیز در این مراسم گفت : با شروع به کار این مرکز و مراکز مشابه و دریافت استاندارد های لازم می­توانیم بسیاری از آزمایشات حاکمیتی را برای تسریع در امر پیشگیری و پیشبرد اهداف دامپزشکی به بخش خصوص واگذار نمائیم . وی به مزایای ویژه این بیمارستان اشاره کرد و گفت : این مرکز امکاناتی همچون ؛ تصویربرداری ، آزمایشات مولکولی ، داروخانۀ تخصصی برای حیوانات مزرعه و دام کوچک را دارا می­باشد که با توجه به توسعه زندگی شهری و نگهداری حیونات نیازمندی به تشخیص فوری بیماری­ها را مرتفع می­سازد .

  • کد خبر: ٦١١٣/
  • ١٠:٢٨ - 1397/11/21/
  • تعداد بازدید: 237

خروج