• 1403/02/24 - 12:35
  • تعداد بازدید : 123
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار مدیر کل دامپزشکی و سرپرست اداره دامپزشکی بندر ترکمن با فرماندار این شهرستان

در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان گلستان و سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان بندر ترکمن با فرماندار این شهرستان که روز یکشنبه مورخه ۱۴۰۳/۲/۲۳ در محل فرمانداری این شهرستان انجام شد، معارفه دکتر کرمیان بعنوان سرپرست اداره دامپزشکی بندر ترکمن توسط فرماندار این شهرستان صورت گرفت.

فرماندار شهرستان بندرترکمن گفت ؛ به نقش و اهمیت دامپزشکی در جامعه کاملا واقفیم و تامین سلامت و امنیت غذایی را مرهون خدمات دامپزشکی می دانیم.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گلستان،فرماندار بندرترکمن با بیان اینکه سلامت مردم نشات گرفته از سلامت غذایی است و دامپزشکی همواره در این جهت در حال خدمت رسانی است، افزود: قطعا کوچکترین غفلت در این حوزه جامعه را دچار التهاب می کند.

 دکتر علی کاووسی مدیر کل دامپزشکی استان با بیان اینکه مهمترین شرح وظایف دامپزشکی در سه محور تامین غذا و امنیت غذایی، بهداشت و سلامت عمومی جامعه و حفظ و حراست از جمعیت دام و طیور معنی پیدا می کند، به وجود بیماری مشترک بین انسان و دام اشاره کرد و گفت دامپزشکی در خط مقدم مبارزه با این بیماریها قرار دارد و تا اتفاقی در زمینه شیوع و رخداد این بیماریها در جامعه نیفتد اهمیت و حساسیت کار دامپزشکی مشخص نمی شود.

 مدیر کل دامپزشکی استان در پایان ضمن تشکر از فرمانداری به جهت اشرافیت به فعالیت های دامپزشکی و حمایت وپشتیبانی از کار های فنی دامپزشکی در منطقه، از حمایت های دستگاههای مرتبط بویژه فرماندار تقدیر و تشکر کرد.

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار اصلی,همایش,اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان گرگان,اخبار شهرستان گنبد کاووس,اخبار شهرستان ترکمن,اخبار شهرستان بندرگز,اخبار شهرستان کردکوی,اخبار شهرستان آق قلا,اخبار شهرستان علی آباد کتول,اخبار شهرستان رامیان,اخبار شهرستان آزادشهر,اخبار شهرستان گمیشان,اخبار شهرستان کلاله,اخبار شهرستان گالیکش,اخبار شهرستان مینودشت,اخبار شهرستان مراوه تپه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 319333
کلمات کلیدی
adminadmin روابط عمومی

adminadmin روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه