• 1403/02/23 - 21:59
  • تعداد بازدید : 139
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
با هدف هم اندیشی و برنامه ریزی صورت گرفت؛

دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با دکتر سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان و معاونین ایشان

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ، دکتر علی کاووسی مدیرکل دامپزشکی استان با حضور در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان با دکتر سید علی طاهری رئیس و معاونین این دانشگاه دیدار و گفتگو نمود.

 

 مدیر کل دامپزشکی استان درجهت تبیین شرح وظایف و حوزه فعالیت دامپزشکی در جهت کمک به اقتصاد ،اشتغال ، امنیت غذایی ، بهداشت و سلامت جامعه و در راستای منویات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در جهت شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم ، برگزاری رزمایشات جهادی دامپزشکی در جهت حمایت از تولید و محرومیت زدایی و همچنین حضور مسؤلین فنی در کشتارگاهها دام و طیور جهت نظارت بهداشتی با حضور در محل این دانشگاه، به گفتگو پرداخته و پیرامون مسائل آموزشی و فناوری مباحثی مطرح شد.

 در این نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن قدردانی از زحمات کلیه کارکنان خدوم دامپزشکی گلستان وظیفه این ارگان سلامت محور را تامین غذای حلال و سالم برای مردم عنوان کرد و افزود ، نتایج و تاثیر اقدامات بهداشتی دامپزشکی در جامعه بر زندگی مردم ظاهر می شود. 

 دکتر طاهری آمادگی خود را جهت ارتقا وضعیت علمی و آموزشی، پیرامون حوزه دامپزشکی استان اعلام و بر ضرورت برگزاری جلسات کارشناسی در این خصوص تاکید نمودند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار اصلی,همایش,اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان گرگان,اخبار شهرستان گنبد کاووس,اخبار شهرستان ترکمن,اخبار شهرستان بندرگز,اخبار شهرستان کردکوی,اخبار شهرستان آق قلا,اخبار شهرستان علی آباد کتول,اخبار شهرستان رامیان,اخبار شهرستان آزادشهر,اخبار شهرستان گمیشان,اخبار شهرستان کلاله,اخبار شهرستان گالیکش,اخبار شهرستان مینودشت,اخبار شهرستان مراوه تپه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 319267
کلمات کلیدی
adminadmin روابط عمومی

adminadmin روابط عمومی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه