• 1401/05/15 - 17:57
  • تعداد بازدید : 37
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و یاران با وفایشان پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی استان گلستان در متن این پیام آمده است :

نهم و دهم محرم الحرام سال ۶۱هجری قمری قیام امام حسین علیه السلام به وقوع پیوست که درس های عاشورا همواره بحثی زنده، حیات‌بخش و حرکت‌آفرین است.

حماسه محرم و تاسوعا و عاشورا حماسه‌ای بس بزرگ از انسانهای الهی است که اندیشه انسان مادی هیچ وقت نخواهد توانست به درک واقعی آن برسد.
ماه عزای حسینی ، ماه فداکاری و گذشت ، ماه انتشار امر به معروف و نهی‌ از منکر ماهی که باید از آن درسهای زندگی را آموخت و ماهی که باید واقعیت اسلام را دریافت ماهی که باید با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه عاشورا را زنده یاد آور شد، ماهی که باید تاریخ را در ورای آن یافت.

اینجانب نیز فرارسیدن ایام  تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه ی عاشقان سیدالشهداء(ع)، کارکنان دامپزشکی استان گلستان و خانواده ی گرامی ایشان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
امیدوارم با الطاف ویژه الهی در زمره یاران صدیق حضرت ولی عصر(عج) و پیروان راستین مکتب سالار شهیدان باشیم.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان گرگان,اخبار شهرستان گنبد کاووس,اخبار شهرستان ترکمن,اخبار شهرستان بندرگز,اخبار شهرستان کردکوی,اخبار شهرستان آق قلا,اخبار شهرستان علی آباد کتول,اخبار شهرستان رامیان,اخبار شهرستان آزادشهر,اخبار شهرستان گمیشان,اخبار شهرستان کلاله,اخبار شهرستان گالیکش,اخبار شهرستان مینودشت,اخبار شهرستان مراوه تپه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 289079
کلمات کلیدی
adminadmin حمیدرضا گلوی

adminadmin حمیدرضا گلوی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه