• 1401/05/15 - 17:34
  • تعداد بازدید : 52
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

اکیپ‌های نظارت بهداشتی دامپزشکی در ایام تاسوعا و عاشورا تشکیل شد

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان گلستان از تشکیل اکیپ‌های نظارت بهداشتی و شرعی دامپزشکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورا در گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گلستان، دکتر علی کاووسی گفت : دامپزشکی استان با سازماندهی اکیپ‌های ثابت و سیار نظارت بهداشتی ویژه ایام محرم (تاسوعا و عاشورا) آمادگی خدمت‌رسانی به هم‌استانی‌های گرامی را دارد.

وی ادامه داد: تیم‌های ویژه بازرسی بهداشتی دامپزشکی برای حضور در سراسر استان تشکیل شده و آماده خدمت‎‌رسانی به مردم هستند.

کاووسی در ادامه افزود : تعداد   16  اکیپ ثابت و 29  اکیپ سیار بهداشتی دامپزشکی بر سلامت دام نذری و گوشت استحصالی این دامها در سراسر استان  نظارت می نمایند.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به امکان شیوع بیماری‌های خطرناک و مشترک بین انسان و دام به خصوص بیماری تب کریمه کنگو از تمام شهروندان و خیرین درخواست داریم تا از کشتار دام در معابر عمومی و خارج از کشتارگاه پرهیز کرده و توصیه‌های دامپزشکی را جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سامانه ۱۵۱۲ دامپزشکی اطلاع رسانی کنند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان گرگان,اخبار شهرستان گنبد کاووس,اخبار شهرستان ترکمن,اخبار شهرستان بندرگز,اخبار شهرستان کردکوی,اخبار شهرستان آق قلا,اخبار شهرستان علی آباد کتول,اخبار شهرستان رامیان,اخبار شهرستان آزادشهر,اخبار شهرستان گمیشان,اخبار شهرستان کلاله,اخبار شهرستان گالیکش,اخبار شهرستان مینودشت,اخبار شهرستان مراوه تپه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 289078
کلمات کلیدی
adminadmin حمیدرضا گلوی

adminadmin حمیدرضا گلوی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه