• 1401/01/31 - 10:45
  • تعداد بازدید : 51
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ضبط و معدوم سازی 3 لاشه گوسفندی کشتار غیر مجاز در شهرستان گنبد کاووس

رئیس اداره دامپزشکی گنبد کاووس : 3 لاشه گوسفندی کشتار غیر مجاز با وزن 80 کیلوگرم در گنبد کاووس ضبط و با دستور قضایی معد‌وم سازی شد .

 به گزارش روابط عمومی دامپزشکی گلستان دکتر گوکلانی رئیس اداره دامپزشکی گنبد کاووس گفت  : صبح امروز در پی گزارش مردمی در خصوص کشتار غیر مجاز در روستای مرزی قره گل از توابع گنبدکاووس کارشناسان  این اداره با مشارکت پاسگاه انتظامی مرزی دوزالوم با عزیمت به محل ، ۳ لاشه گوسفندی کشتار غیر مجاز به وزن ۸۰ کیلوگرم را که قصد فروش و توزیع در شهرستان گنبد را داشت ، کشف، ضبط و با دستور مقام قضایی معدوم سازی  کردند.

گوکلانی ضمن اعلام  تشکیل پرونده قضایی برای این متخلف خاطر نشان کرد : به مصرف کنندگان گوشت قرمز توصیه میشود با توجه به اینکه دام قبل و بعد از کشتار ، در کشتارگاه ها معاینه ‌می شود و چنانچه مشکوک به بیماری باشد از چرخه مصرف حذف میشومد ،  صرفا از  مراکز مجاز فروش گوشت قرمز که به مهر و برچسب دامپزشکی ممهور شده باشد، استفاده نمایند.

رئیس اداره دامپزشکی گنبد کاووس همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، مراتب را از طریق شماره 1512  تلفن گویای دامپزشکی  اطلاع دهند تا برخورد قانونی و لازم با متخلفان بهداشتی صورت پذیرد .

  • گروه خبری : اخبار اصلی,اخبار شهرستان گنبد کاووس,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 284287
کلمات کلیدی
adminadmin سید مصطفی صداقت

adminadmin سید مصطفی صداقت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه