• 1400/01/17 - 11:39
  • تعداد بازدید : 38
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

ضبط و معدوم سازی یک هزار و 118 کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی در نورزو 1400 در گلستان

معاون سلامت دامپزشکی استان گفت : طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه ایام نوروز با بیش از 2405 مورد بازدید از مراکز تولید، توزیع و عرضه و مصرف فرآورده های خام دامی در استان گلستان به پایان رسید.

دکتر محسن عبدالوند اظهار کرد:در راستای طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی بر مراکز تولید، عرضه و نگهداری مواد غذایی که از 25 اسفند 1399 شروع و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه داشت مقدار یک هزار و 118 کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی  غیر قابل مصرف در در سطح استان گلستان ضبط و معدوم سازی شد.

وی همچنین افزود: در این طرح ضمن بازدید از 2039 مرکز عرضه  و رستوران در سراسر استان ، 15 مورد از موارد تخلف منجر به تذکر کتبی و 8 مورد نیز به مراکز قضایی معرفی شدند.

معاون سلامت دامپزشکی استان با بیان اینکه نظارت بر فرآورده های خام دامی و تضمین کیفیت و تأمین غذای سالم برای عموم شهروندان از اهم وظایف دامپزشکی است افزود: لازم است شهروندان هنگام خرید گوشت قرمز از مراکز مجاز به برچسب و مهر دامپزشکی و در هنگام خرید گوشت مرغ به تاریخ انقضای مندرج در روی مرغ‌های بسته بندی شده توجه کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با شماره تلفن 1512دامپزشکی  استان تماس بگیرند.

 

  • گروه خبری : اخبار اصلی,اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان گرگان,اخبار شهرستان گنبد کاووس,اخبار شهرستان ترکمن,اخبار شهرستان بندرگز,اخبار شهرستان کردکوی,اخبار شهرستان آق قلا,اخبار شهرستان علی آباد کتول,اخبار شهرستان رامیان,اخبار شهرستان آزادشهر,اخبار شهرستان گمیشان,اخبار شهرستان کلاله,اخبار شهرستان گالیکش,اخبار شهرستان مینودشت,اخبار شهرستان مراوه تپه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272845
کلمات کلیدی
adminadmin سید مصطفی صداقت

adminadmin سید مصطفی صداقت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید